Home - Klasa-str - O motoryzacji słów parę - Autka po wypadku – a więc, w jaki sposób wyzbyć się samochodu po kolizji oraz na tym wypadku zarobić

Autka po wypadku – a więc, w jaki sposób wyzbyć się samochodu po kolizji oraz na tym wypadku zarobić

Posted on 4 listopada, 2021 in O motoryzacji słów parę Usługi motoryzacyjne

Co to jest giełda samochodzików po wypadku? Czy oddziałuje na tej samiutkiej zasadzie co zwyczajna giełda? A co z formą licytacji? Czy wszyscy może brać wewnątrz nich udział? Na te konkretne pytania odnajdziesz odpowiedź bez żadnego problemu w naszym artykule!

Nasz osobisty wpis rozpoczniemy od zagadnienia: giełda samochodów uszkodzonych.
Jest to, jak sama nazwa pokazuje, giełda (a wiec organizowane w pojedynczym lokalizacji zebranie handlowe, wewnątrz którego bywają sprzedawane towary) na której w naszym osobistym przypadku licytujemy samochodziki po jakiegoś typu kraksach czy wypadkach. Takie giełdy są także organizowane na przeznaczonych do tego stronkach internetowych, w których na bieżąco możemy śledzić przebieg licytacji.

Potrzebny jest Ci link do źródła (http://autopart.pl/niemodlin)? Nie przejmuj się. W naszym kolejnym poście znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. Zachęcamy!

Czyli jak można zauważyć, odpowiedź na drugie pytanko we wstępie przebrzmiewa: Działa na tej samej zasadzie.

samochód

Autor: Krzysztof Brożyna
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o licytacje samochodów powypadkowych, to zaistniało ich parę alternatyw, jednak bez wątpienia na dany chwilkę najbardziej popularnym z nich jest licytacja przez siec internetową, czyli tak zwana „on-line”. Licytacje online samochodów używanych mogą być w grupach (kilka zużytych samochodzików w jednej licytacji) albo pojedynczo, co zawsze może wynieść nas taniej.

Jednakże uwaga! zazwyczaj jest w taki sposób, że wystarczy dobrze się przyjrzeć licytacji, aby odkryć, iż niezbyt więcej się wpłaci, a posiada się już parę samochodów! Kwoty za pojedynczy samochodzik powypadkowy ma możliwość zacząć się od mniej więcej paru stówek, jednak wszystko jest zależne od stopnia zniszczenia, marki samochodu, jego rocznika, a także często przebiegu. Z tego powodu nie zwlekaj oraz zacznij się rozglądać już dziś!

Tagi: