Home - Category: Klasa-str

Kategoria: Klasa-str

Usuwanie zarysowań metodą polerowania jest w tej chwili prawdziwym przebojem!

Posted on Luty 24, 2021 in O motoryzacji słów parę

Mogłoby się wydawać, że samochody są oczkiem w głowie wyłącznie panów. W tej chwili nierzadko się zdarza, że kobiety posiadające prywatne auta także o nie się troszczą.

Propozycje dla osób zainteresowanych zdobyciem posady za granicą

Posted on Luty 19, 2021 in O motoryzacji słów parę

Nie da się ukryć, że aktualnie osoby zainteresowane pracą za granicą mogą liczyć na wiele komfortowych rozwiązań. Dotyczą one na przykład samego przewozu na obszar innego kraju.

Nadchodzi zima – co z wymienieniem opon z letnich na zimowe?

Posted on Luty 14, 2021 in O motoryzacji słów parę

Zima nie jest okresem uwielbianym przez kierowców, gdyż pogarszają się warunki pogodowe i należy wymienić opony letnie na zimowe. Choć nie jest to przymus w Polsce, to powinniśmy to zrobić. Z jakiego powodu?

Tagi: ,

Top

W której firmie warto jest wynająć lawetę? W tym miejscu dowiesz się niezbędnych informacji

Posted on Luty 5, 2021 in O motoryzacji słów parę

Lawety to pojazdy przeznaczone do transportowania samochodów nie tylko w razie zaistnienia kolizji na drodze, ale także m.in. chęci ściągnięcia auta spoza zagranicy. Mogą występować jako oddzielne pojazdy albo być formą przyczepy, którą umocowuje się do odpowiedniego samochodu. Stanowią fundamentalne wyposażenie pomocy drogowej, można je także wynająć w specjalnych wypożyczalniach. Na co zwrócić uwagę, aby wypożyczony sprzęt dobrze realizować swoje zadanie?

Top

W których lokalizacjach w Lublinie można zamienić oraz kupić akumulatory?

Posted on Luty 2, 2021 in O motoryzacji słów parę

Każdego roku zwiększa się ilość samochodów, jakie poruszają się po Polskich drogach. Dzieje się tak za sprawą nie tylko narastającej liczby osób, mają możliwość samodzielnego prowadzenia auta, co daje otrzymanie prawa jazdy, ale również z powodu spadających cen samochodów. Bez wątpienia kupując w szczególności auto używane powinno się zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów. Znaczący jest nie tylko stan podwozia, kół, opon, ale również zasilania.

Top