Home - Category: Klasa-str

Kategoria: Klasa-str

Tuning przez likwidację poszczególnych mechanizmów w aucie

Posted on Kwiecień 20, 2019 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowe auto jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Wiadomo, że po czasie okazuje się, że niektóre elementy przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuning aut.

O jakich rzeczach pamiętać, jak chcielibyśmy zadbać o czystość samochodu wewnątrz? Co jest w tym wypadku ważne?

Posted on Kwiecień 17, 2019 in O motoryzacji słów parę

Warto od czasu do czas przyjrzeć się w jakim stanie jest kabina naszego samochodu. Dobrze jest zadbać o to, aby auto nie jedynie prezentowało się dobrze z zewnątrz, ale właśnie wewnątrz. Jeśli będziemy troszczyć się o to na bieżąco, to będzie o wiele łatwiej utrzymać samochód w doskonałym stanie.

Tagi: , ,

Wymiana wycieraczek samochodowych jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa kierowcy

Posted on Kwiecień 15, 2019 in O motoryzacji słów parę

Występują pewne elementy, pojawiające się w każdym aucie, wymagające systematycznej wymiany na inne. Gdyby spytać o tę sprawę właścicieli aut, z pewnością w pierwszej kolejności powiedzieliby o oponach. Są to bowiem tak główne i ważne elementy, że pomijanie ich wymiany może grozić niezwykle niebezpiecznymi skutkami. Rzecz jasna szybkiej wymiany wymagają też części, które były niebezpiecznie uszkodzone przykładowo w wyniku wypadku. Dla swojego komfortu właściciele aut dokonują pielęgnacji i wymieniają także wewnętrzne elementy samochodu takie jak dywaniki. Ponadto nie każdy kierowca wie jednak, że wycieraczki samochodowe także należą do grupy elementów, potrzebujących regularnej wymiany. Jest to bowiem część, o jakiej niejednokrotnie się zapomina i której zalet nie dostrzega. Tymczasem nawet tak pozornie mało ważny element decyduje o poziomie bezpieczeństwa kierującego w ruchu drogowym.

Top

Dywaniki samochodowe jako dobre rozwiązanie w utrzymaniu czystości

Posted on Kwiecień 11, 2019 in O motoryzacji słów parę

W sklepach jest cała masa propozycji dywaników do wozów. Podstawowy nurt stanowią dywany skonstruowane z gumy, weluru, oraz aluminium. Dywaniki gumowe honda są pewnie najczęściej spotykane w samochodach.

Top

Naprawianie swojego samochodu – lepiej w autoryzowanym serwisie bądź u niezależnych mechaników

Posted on Kwiecień 10, 2019 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Każdy samochód wymaga systematycznego serwisowania, tak więc co pewien okres czasu trzeba odwiedzić jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeśli coś ulegnie zepsuciu, wówczas nie tyle że się chce, to się musi odstawić auto do warsztatu. Jednak pozostawienie samochodu w pierwszym lepszym miejscu nie do końca jest dobrym pomysłem. Z mechanikami trochę będzie jak z różnymi lekarzami, są wśród nich dobrzy specjaliści, znający się na tym, co robią, i osoby, które lepiej omijać z daleka.

Top