Home - Klasa-str - O motoryzacji słów parę - Jak w szybki sposób odświeżyć charakter samochodu, nie marnując na to zbyt wiele pieniędzy?

Jak w szybki sposób odświeżyć charakter samochodu, nie marnując na to zbyt wiele pieniędzy?

Posted on 13 listopada, 2021 in O motoryzacji słów parę

Wizualny tuning to proces, który niewątpliwie wykorzystają wszyscy amatorzy motoryzacji, którzy pragną w szybki i łatwy sposób odświeżyć charakter pojazdu. Niestety duża ilość wykorzystywanych do niego produktów jest dosyć kosztowna i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Czasami jednak to szczegóły mają największy wpływ na całe dzieło. Z tego też powodu warto nabyć te drobiazgi, by nadać pojazdowi całkiem nowy wyraz.

samochód - fotografia

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawową rzeczą, którą możemy wymienić w naszym pojeździe stanowi pokrowiec na fotel samochodowy. Dzięki jego zastosowaniu szybko zmienimy wygląd środka naszego pojazdu i sprawimy, że zyska ono całkiem inny charakter. Właściwie dobrany pokrowiec na siedzenie może nawet sprawić, że przygnębiające i smutne wnętrze stanie się bardziej weosłe, co z pewnością odbije się na nastroju kierowcy i innych pasażerów – pokrowce na siedzenie. Mało kto jest świadomy tego, że pokrowiec na fotel samochodowy może w znaczący sposób podwyższyć wygodę korzystania z samochodu – dzięki niemu kierujący będzie siedział pewnie na miejscu i będzie się mógł całkiem odprężyć podczas prowadzenia – pokrowiec do foteli samochodowych. Dla jeszcze mocniejszego odprężenia podczas długiej jazdy możemy zastosować pokrowiec na siedzenie, który dysponuje możliwością masażu.

Odwiedź mój serwis – wystarczy kliknąć na podany poniżej link i tam możesz poczytać dodatkowe wiadomości na ten ciekawy temat.

W tym momencie nawet najdłuższa jazda bez postoju będzie mniej męcząca.

Jeżeli chodzi o stronę zewnętrzną samochodu do tuningu wizualnego możemy tu zastosować np. chlapacze samochodowe (przyczepy jednoosiowe) – chlapacze do samochodu. Ich wymienienie może znacząco polepszyć estetyczne walory pojazdu, należy je tylko odpowiednio wybrać. Jeżeli zależy nam na najbardziej estetycznym wyglądzie samochodu możemy zastosować standardowe chlapacze samochodowe w czarnym kolorze, wykończone stylowymi wzorami. Aby otrzymać bardziej nowoczesny wygląd możemy kupić produkt w kontrastowym kolorze lub z najróżniejszymi funkcjami – np. z LEDowym podświetleniem lub fluorescencyjną farbą. Wszystko zależy wyłącznie od naszej wyobraźni oraz możliwości naszego portfela. Trochę bardziej kosztowną inwestycją są także dekoracyjne felgi – warto je jednak wykorzystać przez wzgląd na niebanalny efekt, który tworzą.