Home - Tags: jazda

Tag: jazda

Tuningowanie i tuning optyczny- w jaki sposób wymieniając części możemy upiększyć własny samochód, by stał się jedyny w swym rodzaju?

Posted on 3 października, 2023 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Każdy fan motoryzacji stara się dbać o własny pojazd, jednakże niektórzy z nich troszczą się o nie w szczególny sposób. Szeroko rozumiany tuning samochodu jest bardzo popularny, szczególnie pośród posiadaczy samochodów sportowych.

Interesuje Cię motoryzacja? Z pewnością wiesz jak relewantna jest konserwacja pojazdu!

Posted on 3 kwietnia, 2023 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Każdy facet śni o tym, by mieć idealny samochód. Na pewno większa część pań spostrzegła już to, iż partner potrafi godzinami opowiadać o tym jakie posiada felgi, przebiegi , a także jak można polepszyć działanie auta osobowego.

W jaki sposób wybierać opony? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Co jest najbardziej istotne w tej kwestii?

Posted on 28 marca, 2023

Każda z opon wydaje się być identyczna, z pewnością tak to wygląda na pierwszy rzut oka, jednakże w rzeczywistości różnią się typem gumy, bieżnikiem, rozmiarem, jak i przeznaczeniem. To jeden z bardziej ważnych elementów w samochodzie, jaki odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, jak i za przyjemności z jeżdżenia oraz spalanie. Opony można podzielić na trzy grupy, są więc opony letnie, zimowe oraz uniwersalne. Trzeba pamiętać jednakże o innych, specjalnych rodzajach, jak opony terenowe.

Tagi: , ,

Top

Jak trzeba rozumieć definicję tuningowania? Czy jest podział w zakresie tuningu? Jak to rozumieć?

Posted on 15 lutego, 2023

Jeżeli chodzi o tuning to nie ma zgody, co do rozumienia tego pojęcia. Dla jednych właściwie tuning to najzwyczajniej przerabianie i rasowanie aut, dla kolejnych to przejaw mody albo stylu życia, indywidualności oraz niezależności.

Tagi: , ,

Top

Dobry filtr kabinowy w samochodzie – komfort jazdy i dbałość o zdrowie

Posted on 14 lutego, 2023

W samochodzie spędzamy często wiele godzin tygodniowo. Należy dbać, by jazda była nie tylko komfortowa, lecz też nie wpływała szkodliwie na nasze zdrowie.

Top

Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę podczas prowadzenia samochodu

Posted on 12 listopada, 2020 in O motoryzacji słów parę

Jeśli latami prowadzisz pojazdy dostawcze, na pewno wiesz, jakie to uciążliwe. Istnieje wiele przeszkód, jakie utrudniają twą pracę. Aktualnie możesz nabyć doskonałej jakości poduszki powietrzne, które] odciążą twoją pracę.

Top