Home - Tags: samochód

Tag Archives: samochód

samochód

Części zamienne do samochodów japońskich – w jakim miejscu znaleźć najlepsze?

Posted on Styczeń 4, 2017 in O motoryzacji słów parę

oszczędności

W ostatnich latach niekwestionowanym liderem sprzedaży, jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną są internetowe sklepy oferujące sprzedaż i pośrednictwo w obrocie elementy samochodowych. Jak wiadomo, niemalże każde samochód wymaga od czasu do czasu naprawy i wymiany części.

Rozwiązania dla osób, jakie zostały bez własnego auta

Posted on Grudzień 28, 2016 in O motoryzacji słów parę

złom

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu osobowego stało się tak naprawdę normą i w niektórych gospodarstwach domowych jest przynajmniej jedno auto. Nie ma w tym nic niezwykłego, że w wypadku awarii kierowca musi zmierzyć się z niemałymi kłopotami.

Jakiego rodzaju możliwości posiada osoba zakładająca firmę transportową? Jak można niekoniecznie ogromnym kosztem zdobyć pojazdy do transportu

Posted on Wrzesień 1, 2016 in Bez kategorii

wallpaper Ferrari

Zakładanie własnego biznesu, szczególnie na początku, wymaga dość dużych nakładów środków. Dlatego sporo osób korzysta z różnych wyjść z sytuacji.
Szczególnie w biznesie transportowym drogie jest kupno pojazdów.

[Top]

Filtry paliwa i filtry powietrza w wozie – kiedy należy je wymienić i dlaczego jest to istotne?

Posted on Lipiec 28, 2016 in O motoryzacji słów parę

filtry paliwa

Filtry w samochodzie powinno się regularnie wymieniać, albowiem w przeciwnym razie zdoła grozić to awarią i istotnym szkodom. Wskutek tego każdy kierowca, który dba o swój samochód, bezsprzecznie powinien pamiętać o wymianie filtrów powietrza i paliwa w samochodzie. Kiedy jednakże trzeba to wykonać?

[Top]

Gdzie warto kupić samochód z drugiej ręki?

Posted on Lipiec 25, 2016 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach

samochody dostawcze

Osoba, która pragnie kupić auto bardzo często staje przed pytaniem czy zakupić auto z drugiej ręki, czy może nowe? Przed wybraniem należy się zastanowić, dlatego, że zakup samochodu łączy się z większymi kosztami. Jeżeli decydujemy się na samochód z drugiej ręki to warto wiedzieć gdzie je znajdziemy.

[Top]