Home - Tags: samochód

Tag: samochód

Tuning przez likwidację poszczególnych mechanizmów w aucie

Posted on Kwiecień 20, 2019 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowe auto jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Wiadomo, że po czasie okazuje się, że niektóre elementy przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuning aut.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę większego garażu?

Posted on Kwiecień 3, 2019

Chyba każdy zgodzi się z tezą, że w dzisiejszych czasach większość ludzi posiada co najmniej jeden samochód osobowy. Poruszanie się własnym autem stało się naprawdę bardzo powszechne, stając się gwarantem wygody. Oczywiście posiadanie samochodu jest związane z koniecznością przechowywania go w odpowiednich warunkach – nierzadko idealnym rozwiązaniem jest zbudowanie garażu.

Przyjemność jazdy to również dobre zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to aktualnie zagwarantowane?

Posted on Marzec 9, 2019 in O motoryzacji słów parę

Generalnie układy zawieszeń są znane, więc coraz ciężej wymyślić coś rzeczywiście przełomowego w tej dziedzinie. Lecz w ostatnim okresie pojawiła się koncepcja, jaka jest w stanie to odmienić, gdyż stwierdzono, że być może korzystnie niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?

Top

Motoryzacja – Twoja największa pasja

Posted on Marzec 1, 2019

Gdy widzimy sklepy , w których można kupić części do aut lub ogółem sklepy motoryzacyjne, to prawie na sto procent są tam pasjonaci. Kiedy przekroczymy próg to wystarczy, że powiemy dwa słowa i od razu otrzymamy mini wykład , który dotyczy tego, co powinniśmy kupić, a co nie będzie odpowiednie dla nas. Bo motoryzacja dla dużej grupy ludzi jest sposobem na życie. Wydaje nam się, że jeżeli ktoś uwielbia motoryzację, to uczestniczy w wszelakich wyścigach. Ale nie jedynie w taki sposób objawia się hobby, jakim jest właśnie motoryzacja. Wiele osób zna historie różnych modeli samochodów, wie gdzie są produkowane i kto dokładnie jest odpowiedzialny za konkretny model. Niektórzy otwierają własny warsztat samochodowy, bo znają się na różnych niuansach technicznych.

Top

Jakiego rodzaju możliwości posiada osoba zakładająca firmę transportową? Jak można niekoniecznie ogromnym kosztem zdobyć pojazdy do transportu

Posted on Styczeń 29, 2019 in O motoryzacji słów parę

Zakładanie swojego biznesu, tym bardziej z początku, wymaga dość dużych nakładów środków. Dlatego wiele osób szuka różnych form wsparcia.
Szczególnie w biznesie transportowym drogie jest kupno pojazdów.

Top