Home - Tags: koszt

Tag: koszt

Różne rodzaje silników – z magnesami trwałymi vs AC, działanie i wydajność

Posted on Maj 14, 2019

Silniki AC, opisywane inaczej jako jednofazowe silniki indukcyjne prądu przemiennego, to najczęściej produkowany typ komponentów zapewniający napęd dla maszyn przemysłowych. Zakres ich początkowej i finalnej mocy jest tak bardzo różnorodny, że silniki AC, są w stanie doskonale sprostać preferencjom zarówno nabywców jednostkowych i całych specjalistycznych gałęzi przemysłowych.

Tagi: , , ,

Nowoczesnesuszarnie a także silosy w dla rolnictwa

Posted on Maj 14, 2019

W rolnictwie coraz częściej wdrażane są zaawansowane technicznie, mające na celu efektywniejszą pracę i dużo większe ilości przetwarzanego zboża i biomasy. Stosowane są m.in. suszarnie, jak również silosy, coraz częściej montowane w wielu gospodarstwach domowych i spółkach. Jedne z nich to Urządzenia do suszenia m.in. słomy, trocin oraz siana, czyli tzw. biomasy.

Naprawianie swojego samochodu – lepiej w autoryzowanym serwisie bądź u niezależnych mechaników

Posted on Kwiecień 10, 2019 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Każdy samochód wymaga systematycznego serwisowania, tak więc co pewien okres czasu trzeba odwiedzić jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeśli coś ulegnie zepsuciu, wówczas nie tyle że się chce, to się musi odstawić auto do warsztatu. Jednak pozostawienie samochodu w pierwszym lepszym miejscu nie do końca jest dobrym pomysłem. Z mechanikami trochę będzie jak z różnymi lekarzami, są wśród nich dobrzy specjaliści, znający się na tym, co robią, i osoby, które lepiej omijać z daleka.

Top

Jak odnaleźć najbardziej fachową szkołę nauki jazdy? Na jakie kwestie zwracać uwagę? Co jest niezbędne?

Posted on Wrzesień 2, 2018 in O motoryzacji słów parę Usługi motoryzacyjne

Wybór dobrej szkoły jazdy to dość trudne zadanie. Okazuje się bowiem, że poziom szkolenia kursantów w Polsce nie jest za bardzo wysoki, niektóre zaś dane dotyczące sposobu szkolenia i wiedzy kursantów są w sumie zatrważające. To niestety dostrzegalne jest później w statystykach policyjnych.

Top

Co warto brać pod uwagę, kiedy poszukujemy odpowiedniej szkoły nauki prowadzenia samochodu? Na co zwracać uwagę?

Posted on Czerwiec 20, 2018 in O motoryzacji słów parę

W dzisiejszych czasach samOChód przydaje się bardzo często. Niektórzy nie wyobrażają sobie już funkcjonowania bez pojazdu. Dlatego właśnie z roku na rok aut na drogach przybywa.

Tagi: , , , ,

Top