Home - Tags: warunki

Tag: warunki

W wypadku, kiedy chce się kupić pojazd ciężarowy, należy odwiedzać właściwych sprzedawców oraz wertować ogłoszenia

Posted on 28 marca, 2023

Samochody ciężarowe stanowią duży odsetek aut poruszających się po krajowych ulicach. Bywają one stosowane głównie do transportu znaczniejszych materiałów lub pomocniczo w robotach budowlanych. Flota pojazdów ciężarowych niejednokrotnie stanowi podstawę biznesu. W takim przypadku potrzeba dbać o kupno wartościowych aut.

Serwisowanie i naprawianie dużych samochodów

Posted on 28 marca, 2023 in O motoryzacji słów parę

Samochody to rzeczy niezwykle dokładnie nam znane i obecnie bez mała wszyscy z nas posiadają przynajmniej jeden z nich na własny użytek. Jedne z nich są małe, inne znacznie większe, a im pokaźniejszy samochód, tym poważniejsze kłopoty mogą na nas czekać, gdy coś się popsuje. Kwestie naprawiania i przeglądów są najbardziej skomplikowane w kwestii właśnie tych dużych samochodów, które cyklicznie przysługują się nam do transportowania dużych przedmiotów i stanowią niezwykle istotny element w każdej firmie.

Tagi: ,

Czy łańcuch rozrządu jest właściwszy niż pasek i kiedy trzeba go wymienić?

Posted on 1 lutego, 2022

Dzisiaj, kiedy pojazdy przypominają komputer na kołach a silniki mają niezwykle złożone układy oczyszczania spalin, to takie elementy jak rozrząd wciąż wygląda tak samo jak kilkadziesiąt lat temu.
Dzisiaj paski rozrządu są wzmacniane przykładowo kevlarem.

Top