Home - Tags: kierowcy

Tag Archives: kierowcy

kierowcy

Filtry w samochodzie – jak dbać o auto?

Posted on Lipiec 28, 2016 in O motoryzacji słów parę

filtry do klimatyzacji

Samochód kiedyś wskazywał na prestiż i pozycję społeczną. W dzisiejszych czasach służy on w pierwszej kolejności jako pojazd, który umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu. Niezależnie od tego, jakie funkcje pełni, warto o niego dbać, aby służył jak najdłużej.

Naprawianie swojego samochodu – lepiej w autoryzowanym serwisie bądź u niezależnych mechaników

Posted on Czerwiec 27, 2016 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

samochód - przekrój

Praktycznie każdy samochód wymaga regularnego serwisowania, tak więc co jakiś czas trzeba zajrzeć do jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeśli coś się zepsuje, wtedy nie tyle że będzie się chciało, to się musi zawieźć pojazd do warsztatu. Jednak zostawienie pojazdu w pierwszym lepszym miejscu nie do końca jest odpowiednim pomysłem. Z mechanikami samochodowymi jest trochę jak z różnymi lekarzami, są pośród nich dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy, i osoby, jakie jednak lepiej omijać z daleka.

Serwis naczep: co powinno się wiedzieć na ten temat?

Posted on Maj 9, 2016 in O motoryzacji słów parę

mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Po naszych trasach porusza się sporo zróżnicowanych rodzajów samochodów. Nic więc dziwnego, że do najczęściej spotykanych zakładów jeśli chodzi o usługi należą warsztaty zajmujące się naprawą pojazdów.

[Top]

Jeżeli chcesz usiąść za kółkiem sprawdź opony

Posted on Kwiecień 17, 2015 in O motoryzacji słów parę

opony samochodowe

Kiedy mamy samochód, to staramy się o to żeby fajnie nim się jeździło. Najistotniejsze jest to, żeby zwracać uwagę na bezpieczeństwo. A później można spojrzeć na estetyczne aspekty. Najważniejsze by pamiętać o istotnych sprawach.

Tagi: ,

[Top]