Home - Tags: moc

Tag: moc

Auto do ślubu wizytówką Pary Młodej

Posted on Lipiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę Usługi motoryzacyjne

Dziesięciometrową limuzyną, samochodem zabytkowym, bryczką czy też nowoczesnym pojazdem? Czym pojechać do ślubu? Podpowiadamy, na jakie elementy powinno się kierować uwagę, gdy zamierzamy wynająć wóz do ślubu.

Najważniejsze informacje o tym, jak właściwie serwisować klimatyzację w samochodzie.

Posted on Lipiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Nadchodzące ciepłe dni to najwyższa pora na to, aby zająć się klimatyzacją w swoim aucie. Tak naprawdę co najmniej raz na rok należy jej wykonać kompleksowy przegląd, razem ze zmianą filtra kabinowego i uzupełnieniem czynnika chłodzącego. Ma to ogromne znaczenie, gdyż klimatyzacja funkcjonuje w trudnych warunkach, jest narażona na duże wahania temperatury, a serwisowana w niewłaściwy sposób może być powodem wysokich kosztów naprawy.

Praktyczne akcesoria do twojego auta

Posted on Lipiec 5, 2018 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

W obecnych realiach, każdy z nas praktycznie ma samochód w swojej rodzinie. Nic w tym dziwnego, w końcu koniunktura gospodarcza w kraju jest dobra, zatem większość z nas stać na kupno wehikułu oraz jego eksploatację.

Tagi: , ,

Top

Wygłuszenie samochodu może okazać się wspaniałym pomysłem

Posted on Czerwiec 22, 2018 in O motoryzacji słów parę Usługi motoryzacyjne

Jeśli drażni nas hałas jaki panuje w naszym samochodzie i chcemy, by zaległa w nim większa cisza, to bez wątpienia musimy się namyślić, jakie mamy tutaj możliwości. Co więcej, powinniśmy rozmyślać, czy nasz pomysł mamy szansę samodzielnie wprowadzić w życie, czy raczej powinniśmy korzystać z wsparcia bardziej doświadczonych osób.

Tagi: , , ,

Top

Pojazdy z Ameryki powracają na drogi

Posted on Czerwiec 22, 2018 in O motoryzacji słów parę

W XX wieku, Ameryka została dla wielu państw ikoną luksusu, bowiem to właśnie tam wykreowano popkulturę. Wtedy, w krajach europejskich widzieliśmy seriale, gdzie przedstawiany był obraz życia charakterystyczny dla nowego kontynentu.

Tagi: , ,

Top