Home - Tags: jakość

Tag Archives: jakość

jakość

Jak wyselekcjonować należyty warsztat samochodowy?

Posted on Grudzień 22, 2016 in O motoryzacji słów parę

części daewoo

Dobór dobrego warsztatu samochodowego jest nadzwyczaj istotny nie tylko dla naszej kieszeni, ale też dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. O ile dbamy o komfort podróżowania własnym czterokołowcem, powinniśmy jednocześnie zadbać o należyte jego serwisowanie.

Serwis IVECO cieszy się wielkim zaufaniem kierowców

Posted on Lipiec 25, 2016 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

ciągniki siodłowe

Niesamowicie modne teraz będą samochody ciężarowe, które używane okazują się być do transportu różnych sporych urządzeń, a co się z tym wiąże, powinny przedstawiać odpowiednią moc. Co więcej kierowcy spędzają w tych samochodach przeważnie niesamowicie sporo godzin, zatem ważne jest to, aby okazało się być im jak najbardziej wygodnie.

Najważniejsze informacje o tym, jak właściwie serwisować klimatyzację w samochodzie.

Posted on Czerwiec 27, 2016 in O motoryzacji słów parę

image - samochód

Zbliżające się ciepłe dni to najwyższy czas na to, żeby sprawdzić klimatyzację w swoim aucie. W praktyce co najmniej raz na rok należy jej wykonać kompleksową kontrolę, razem ze zmianą filtra kabinowego i uzupełnieniem czynnika chłodzącego. Jest to bardzo ważne, ponieważ klimatyzacja funkcjonuje w ciężkich warunkach, jest narażona na duże wahania temperatury, a serwisowana w niewłaściwy sposób może być powodem dużych wydatków na naprawdę.

[Top]

Najlepsze wycieraczki do samochodu oferowane dla kierowców

Posted on Sierpień 19, 2014 in Bez kategorii

samochody

Kiedy nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi elementami auta jakimi są wycieraczki samochodowe, na pewno powinieneś zrobić to co najmniej raz. Okazuje się, że zwykle nie myślimy w ogóle o tych elementach pojazdu, które przecież są bardzo ważne. Jeśli zastanowisz się, jak mnóstwo razy zwyczajne wycieraczki samochodowe właściwie uratowały Ci życie i pomogły spokojnie przejechać zaplanowaną trasę, wówczas z pewnością docenisz te elementy samochodu. Jeżeli masz w swoim samochodzie zamontowane na przykład wycieraczki samochodowe 700 mm, wówczas bez wątpienia wiesz, że najlepiej się sprawują.

[Top]