Home - Tags: jakość

Tag: jakość

Serwis IVECO cieszy się wielkim zaufaniem kierowców

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Bardzo modne teraz są samochody ciężarowe, które używane będą do przewozu wielu sporych paczek, a co się z tym wiąże, powinny przedstawiać właściwą moc. Co więcej kierowcy przebywają w tych samochodach niejednokrotnie niesamowicie dużo czasu, zatem ważne okazuje się być to, aby było im jak najbardziej wygodnie.

Najważniejsze informacje o tym, jak właściwie serwisować klimatyzację w samochodzie.

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Zbliżające się ciepłe dni to najwyższy czas na to, aby sprawdzić klimatyzację w swoim aucie. Tak naprawdę przynajmniej raz na rok powinno się jej wykonać kompleksowy przegląd, razem z wymianą filtra kabinowego i dołożeniem substancji chłodzącej. Ma to ogromne znaczenie, gdyż klimatyzacja działa w trudnych warunkach, jest narażona na duże wahania temperatury, a nieodpowiednio serwisowana może być powodem wysokich kosztów naprawy.

Jak wyselekcjonować należyty warsztat samochodowy?

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Wybór dobrego serwisu samochodowego jest ogromnie ważny nie jedynie dla naszej kieszeni, lecz też dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. O ile dbamy o komfort poruszania się prywatnym pojazdem, powinniśmy równolegle zatroszczyć się o właściwe jego serwisowanie.

Top

Najlepsze wycieraczki do samochodu oferowane dla kierowców

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Jeśli nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi elementami auta jakimi są wycieraczki samochodowe, z pewnością powinieneś zrobić to przynajmniej raz. Okazuje się, że często nie myślimy bynajmniej o tych elementach pojazdu, które wszak są mocno ważne. Jeżeli zastanowisz się, jak dużo razy zwyczajne wycieraczki samochodowe właściwie uratowały Ci życie i pomogły bezpiecznie przejechać zaplanowaną trasę, wtedy kategorycznie docenisz te części pojazdu. Jeżeli masz w swoim pojeździe zamontowane przykładowo wycieraczki samochodowe 700 mm, wtedy z pewnością wiesz, że najlepiej się sprawują.

Top