Home - Tags: motoryzacja

Tag: motoryzacja

Stare pojazdy to próżność czy zauroczenie?

Posted on Czerwiec 19, 2018 in O motoryzacji słów parę

Ludzie posiadający nieco pieniędzy, czasu wolnego, czy innych zasobów do wykorzystania poszukują sobie zainteresowania. Co może być takim zainteresowaniem? Ostatnio często są to stare auta ale wiele osób patrzy na remontujących takiego starocia jak na snoba. A w końcu stary samochód to coś więcej. To zainteresowanie i emocje. Dużo osób dzisiaj patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą właściciel ładuje pieniądze, aby pokazać się i zaszpanować drugim.

Niezbędne do działania silnika

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Nie wszyscy znają się na motoryzacji. Nie od wszystkich są wymagana motoryzacyjna wiedza. Ale każda osoba , która ma samochód dobrze, by zaczęła, choć odrobinę interesować motoryzacją. Ważne jest, żeby wiedzieć, co jest potrzebne, by auto było sprawne. A do tego jest nam konieczny właściwy olej silnikowy. Wszyscy wiedzą, że oleje silnikowe Warszawa są niezbędne. Bez nich silnik nie będzie działał i niestety nigdzie nie wyjedziemy.

Tuning przez likwidację poszczególnych mechanizmów w aucie

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Kiedy zdecydowaliśmy się kupić nowe auto jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Radujemy się, że mamy w końcu swoje wymarzone auto. Oczywiście po czasie okazuje się, że niektóre aspekty przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuningowanie aut.

Top