Home - Tags: Auto

Tag: Auto

Stare pojazdy to próżność czy zauroczenie?

Posted on Czerwiec 19, 2018 in O motoryzacji słów parę

Ludzie posiadający nieco pieniędzy, czasu wolnego, czy innych zasobów do wykorzystania poszukują sobie zainteresowania. Co może być takim zainteresowaniem? Ostatnio często są to stare auta ale wiele osób patrzy na remontujących takiego starocia jak na snoba. A w końcu stary samochód to coś więcej. To zainteresowanie i emocje. Dużo osób dzisiaj patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą właściciel ładuje pieniądze, aby pokazać się i zaszpanować drugim.

Osiągalne opcje finansowania – leasing kapitałowy czy też leasing operacyjny?

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Gdy decydujesz się na leasing kapitałowy, rozkładasz koszt zakupu na stałe kwoty rat spłacanych przez wskazany czas (w niektórych przypadkach kwoty rat bywają zmienne). Wiesz dokładnie, jakie będą miesięczne koszta, a wstępny wkład jest niewielki. Korzystasz ze urządzenia niemal od razu. Po zapłaceniu wszystkich należności możesz przedłużyć umowę leasingu względnie zapłacić wcześniej określoną kwotę by stać się posiadaczem pojazdu.

Wszyscy świetnie wiemy jaką miewamy w Polsce pogodę – zdają sobie z tego sprawę kierowcy, wobec czego zazwyczaj zmieniają opony przed zimą

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Istnieją opony uniwersalne, które służą nam przez cały rok – tak jest. Problem jednak jest taki, że zapewne zdają relację w krajach, takich jak przykładowo Grecja, gdzie mróz pojawia się rzadko.

Top

Gdzie nabyć akcesoria samochodowe

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Dodatki samochodowe to temat, który ciekawi każdego z kierowców. Ich wziętość ma uzasadnienie. Istotna część to artykuły konieczne lub pomocne w powszednim użytkowaniu samochodu. Warto mieć tego świadomość oraz odkryć sektor owych wyrobów, albowiem można wśród nich odnaleźć wiele interesujących obiektów (na przykład chlapacze).

Top

Jeżeli chcesz usiąść za kółkiem sprawdź opony

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Gdy posiadamy auto, to chcemy by fajnie nim się jeździło. Najistotniejsze jest to, żeby zwracać uwagę na bezpieczeństwo. Dopiero potem można spojrzeć na wszystko, co z estetyką związane. Najważniejsze żeby pamiętać o istotnych sprawach.

Tagi: ,

Top