Home - Tags: Auto

Tag Archives: Auto

Auto

Wszyscy świetnie wiemy jaką miewamy w Polsce pogodę – zdają sobie z tego sprawę kierowcy, wobec czego zazwyczaj zmieniają opony przed zimą

Posted on Luty 20, 2017 in O motoryzacji słów parę

Istnieją opony uniwersalne, które służą nam przez cały rok – to prawda. Kłopot jednak jest taki, że zapewne są dobre w krajach, takich jak przykładowo Grecja, gdzie mróz zdarza się rzadko.

Tuning przez likwidację poszczególnych mechanizmów w aucie

Posted on Marzec 8, 2016 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

auto, samochód, motoryzacja, automotive

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowy samochód jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Radujemy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Oczywiście po czasie okazuje się, że niektóre aspekty przestają nam odpowiadać. Na szczęście istnieje coś takiego jak tuningowanie samochodu.

Skup wozów za gotówkę gwarantuje prędką wycenę, transakcję czy też błyskawiczną zapłatę za oddawane im auto

Posted on Styczeń 13, 2016 in Bez kategorii

kolorowe banknoty

Żyjemy w okresach, kiedy samochody są ogromnie potrzebne czy też niezbędne. Wielokrotnie bez auta z trudem by było przemieścić się czy coś przewozić. Auta to wozy auto mechaniczne, które mają to do siebie, że nierzadko się psują czy też starzeją. Dlatego też po jakimś czasie marzy nam się bardziej nowsze oraz sprawniejsze autko.

[Top]

Samochód – co robić, by nie okazał się kosztownym wydatkiem?

Posted on Styczeń 7, 2016 in Bez kategorii

samochód

Niejeden kierowca usiłuje zwykle troszczyć o swoje auto, jak tylko jest w stanie. W końcu zakup pojazdu to niemały wydatek, na jaki decydujemy się zazwyczaj raz na jakiś czas. Wcześniej długo odkładamy potrzebną sumę, zbieramy grosz do grosza, odmawiając sobie najróżniejszych rzeczy. Wiemy, że auto jest nam niezbędne i że sobie bez niego nie poradzimy. Jest to zatem priorytet, ważniejszy niż jakiekolwiek zakupowe kaprysy albo przyjemności. Czasem zdarza się także, że swoje auto kupujemy na kredyt.

[Top]

Serwis pojazdów produkcji francuskiej- zniszczenie tylnej belki jako najczęstsza usterka spotykana w serwisach samochodowych

Posted on Listopad 25, 2015 in Bez kategorii

Samochód

Posiadacze samochodów na pewno wiedzą, iż czasem naprawa bądź wizyta w serwisie jest nieunikniona. Jest wiele czynności, które możemy wykonać samodzielnie, jednak jeśli nie posiadamy odpowiednich umiejętności należy udać się do serwisu.

[Top]