Home - Tags: Auto

Tag: Auto

Samochód – co robić, by nie okazał się kosztownym wydatkiem?

Posted on Sierpień 1, 2018 in O motoryzacji słów parę

Niejeden kierowca usiłuje zazwyczaj troszczyć o swoje auto, jak tylko jest w stanie. W końcu zakup tego rodzaju to spory wydatek, na który decydujemy się zwykle raz na kilka lat. Wcześniej długo odkładamy potrzebną sumę, zbieramy grosz do grosza, odmawiając sobie różnych rzeczy. Wiemy, że auto jest nam potrzebne i że sobie bez niego nie poradzimy. Jest to więc priorytet, ważniejszy niż jakiekolwiek zakupowe kaprysy czy przyjemności. Nierzadko zdarza się też, że swoje auto kupujemy na kredyt.

Serwis pojazdów produkcji francuskiej- zniszczenie tylnej belki jako najczęstsza usterka spotykana w serwisach samochodowych

Posted on Lipiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Posiadacze pojazdów z pewnością wiedzą, iż czasami naprawa czy też wizyta w serwisie jest nieunikniona. Jest wiele czynności, które można wykonać samodzielnie, ale jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności należy udać się do serwisu.

Stare pojazdy to próżność czy zauroczenie?

Posted on Lipiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Ludzie posiadający troszkę bogactwa, czasu wolnego, czy innych rezerw do zagospodarowania szukają sobie hobby. Co bywa tym hobby? Bardzo często są to stare samochody ale wiele osób patrzy na remontujących takiego starocia jak na snoba. A przecież stary samochód to coś więcej. To zainteresowanie i emocje. Wiele osób dzisiaj patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą właściciel pakuje pieniądze, aby pokazać się i zaszpanować innym.

Top

Jeżeli chcesz usiąść za kółkiem sprawdź opony

Posted on Czerwiec 22, 2018 in O motoryzacji słów parę

Kiedy posiadamy auto, to staramy się o to żeby fajnie nim się jeździło. Najważniejsze jest to, żeby było bezpiecznie. Dopiero później możemy spojrzeć na estetyczne aspekty. Najważniejsze żeby nie zapominać o ważnych sprawach.

Tagi: ,

Top

Osiągalne opcje finansowania – leasing kapitałowy czy też leasing operacyjny?

Posted on Czerwiec 22, 2018 in O motoryzacji słów parę

Jeśli decydujesz się na leasing kapitałowy, rozkładasz koszty zakupu na stałe kwoty rat spłacanych przez oznaczony czas (w niektórych przypadkach kwoty rat bywają zmienne). Wiesz szczegółowo, jakie są miesięczne koszta, zaś wkład wstępny jest nieduży. Korzystasz ze sprzętu nieomal od zaraz. Po zapłaceniu wszystkich opłat możesz przeciągnąć umowę leasingu bądź zapłacić wcześniej uzgodnioną kwotę i stać się posiadaczem pojazdu.

Top