Home - Tags: producent

Tag: producent

Serwis IVECO cieszy się wielkim zaufaniem kierowców

Posted on Maj 7, 2020 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Niesamowicie popularne obecnie będą samochody ciężarowe, które wykorzystywane są do transportu wielu sporych urządzeń, a co się z tym wiąże, muszą gwarantować odpowiednią moc. Co więcej kierowcy przebywają w tych wozach najczęściej bardzo dużo godzin, więc ważne jest to, żeby okazało się być im jak najbardziej wygodnie.

Nie wyczekuj na usterkę, cyklicznie dbaj o wóz

Posted on Maj 7, 2020 in O motoryzacji słów parę

Najbardziej przerażający ze scenariuszy jest taki, że staje ci wóz na środeczku drogi. Gdzie w takim przypadku odnaleźć należytą odsiecz? Nie każdy mechanik proponuje doradztwo dostosowane do wszelakich typów aut osobowych.

Najlepsze wycieraczki do samochodu oferowane dla kierowców

Posted on Maj 26, 2019 in O motoryzacji słów parę

Kiedy nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi elementami samochodu jakimi są wycieraczki samochodowe, niewątpliwie powinieneś zrobić to co najmniej raz. Okazuje się, że często nie myślimy w ogóle o tych częściach samochodu, które wszak są mocno istotne. Kiedy zastanowisz się, jak wiele razy zwykłe wycieraczki samochodowe praktycznie uratowały Ci życie i pomogły spokojnie przejechać zaplanowaną trasę, wówczas kategorycznie docenisz te elementy pojazdu. Kiedy masz w swoim pojeździe zamontowane dla przykładu wycieraczki samochodowe 700 mm, wówczas bez wątpienia wiesz, że najlepiej się sprawują.

Top

Jak odczytywać oraz rozumieć znakowania na oponach i gdzie kupić tanie opony dobrej jakości?

Posted on Czerwiec 22, 2018 in O motoryzacji słów parę

Każda opona posiada pewne oznaczenia, jakie dla kierowców są źródłem wielu bardzo cennych informacji. W związku z tym każdy z nas winien wiedzieć jak czytać oznaczenie na oponach i co one oznaczają. Oznaczenie opon informuje nas o wymiarze opony, indeksie prędkości i indeksie nośności, dodatkowo na oponach mieszczą się też oznaczania mówiące o dacie produkcji danej opony, sposobie montażu bądź rantach ochronnych felgi. Są to standardowe oznaczenia opon, które znajdziemy praktycznie na wszelkiej oponie.

Top