Home - Tags: producent

Tag Archives: producent

producent

Nie wyczekuj na usterkę, cyklicznie dbaj o wóz

Posted on Wrzesień 12, 2016 in Bez kategorii

Fachowiec

Najbardziej przerażający ze scenariuszy to taki, że staje tobie wóz po środeczku drogi. Gdzie w takim przypadku uzyskać odpowiednią odsiecz? Nie każdy warsztat proponuje usługi dopasowane do wszelkich rodzajów samochodów.

Serwis IVECO cieszy się wielkim zaufaniem kierowców

Posted on Lipiec 25, 2016 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

ciągniki siodłowe

Niesamowicie modne teraz będą samochody ciężarowe, które używane okazują się być do transportu różnych sporych urządzeń, a co się z tym wiąże, powinny przedstawiać odpowiednią moc. Co więcej kierowcy spędzają w tych samochodach przeważnie niesamowicie sporo godzin, zatem ważne jest to, aby okazało się być im jak najbardziej wygodnie.

Jak odczytywać oraz rozumieć znakowania na oponach i gdzie kupić tanie opony dobrej jakości?

Posted on Październik 21, 2015 in Bez kategorii

opony

Każda opona posiada pewne oznaczenia, jakie dla kierowców są źródłem wielu nadzwyczaj cennych informacji. W związku z tym każdy z nas powinien wiedzieć jakim sposobem czytać oznaczenie na oponach i co one oznaczają. Oznaczenie opon informuje nas o rozmiarze opony, indeksie szybkości oraz indeksie nośności, co więcej na oponach mieszczą się również oznaczania mówiące o dacie produkcji danej opony, sposobie montażu czy też rantach ochronnych felgi. Są to typowe oznaczenia opon, które odszukamy praktycznie na każdej oponie.

[Top]

Najlepsze wycieraczki do samochodu oferowane dla kierowców

Posted on Sierpień 19, 2014 in Bez kategorii

samochody

Kiedy nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi elementami auta jakimi są wycieraczki samochodowe, na pewno powinieneś zrobić to co najmniej raz. Okazuje się, że zwykle nie myślimy w ogóle o tych elementach pojazdu, które przecież są bardzo ważne. Jeśli zastanowisz się, jak mnóstwo razy zwyczajne wycieraczki samochodowe właściwie uratowały Ci życie i pomogły spokojnie przejechać zaplanowaną trasę, wówczas z pewnością docenisz te elementy samochodu. Jeżeli masz w swoim samochodzie zamontowane na przykład wycieraczki samochodowe 700 mm, wówczas bez wątpienia wiesz, że najlepiej się sprawują.

[Top]