Home - Tags: producent

Tag: producent

Serwis IVECO cieszy się wielkim zaufaniem kierowców

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę Trochę o częściach Usługi motoryzacyjne

Bardzo modne teraz są samochody ciężarowe, które używane będą do przewozu wielu sporych paczek, a co się z tym wiąże, powinny przedstawiać właściwą moc. Co więcej kierowcy przebywają w tych samochodach niejednokrotnie niesamowicie dużo czasu, zatem ważne okazuje się być to, aby było im jak najbardziej wygodnie.

Nie wyczekuj na usterkę, cyklicznie dbaj o wóz

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

najstraszniejszy ze scenariuszy to taki, że nawala ci auto po środeczku ulicy. Gdzie w takim przypadku uzyskać należytą pomoc? Nie każdy serwis oferuje usługi dopasowane do wszystkich typów aut osobowych.

Jak odczytywać oraz rozumieć znakowania na oponach i gdzie kupić tanie opony dobrej jakości?

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Każda opona ma pewne oznaczenia, jakie dla kierowców są źródłem wielu ogromnie wartościowych informacji. W związku z tym każdy z nas winien wiedzieć jak na przykład czytać oznaczenie na oponach oraz co one oznaczają. Oznaczenie opon informuje nas o wymiarze opony, indeksie szybkości i indeksie nośności, mało tego na oponach mieszczą się również oznaczania mówiące o dacie fabrykacji danej opony, sposobie montażu czy też rantach ochronnych felgi. Są to standardowe oznaczenia opon, jakie odkryjemy praktycznie na wszelkiej oponie.

Top

Najlepsze wycieraczki do samochodu oferowane dla kierowców

Posted on Czerwiec 11, 2018 in O motoryzacji słów parę

Jeśli nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi elementami auta jakimi są wycieraczki samochodowe, z pewnością powinieneś zrobić to przynajmniej raz. Okazuje się, że często nie myślimy bynajmniej o tych elementach pojazdu, które wszak są mocno ważne. Jeżeli zastanowisz się, jak dużo razy zwyczajne wycieraczki samochodowe właściwie uratowały Ci życie i pomogły bezpiecznie przejechać zaplanowaną trasę, wtedy kategorycznie docenisz te części pojazdu. Jeżeli masz w swoim pojeździe zamontowane przykładowo wycieraczki samochodowe 700 mm, wtedy z pewnością wiesz, że najlepiej się sprawują.

Top